Pozycja nr 13 z aukcji 6 maja 2004
długopis, akwarela, karton
29 x 23 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
800 zł
olej, płyta pilśniowa
131 x 96 cm
Cena wywoławcza:
18 100 zł
Cena uzyskana:
grafika komputerowa
42 x 59.2 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 11 marca 2004
druk cyfrowy
30.7 x 26.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 11 marca 2004
grafika komputerowa
42 x 59.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
grafika komputerowa
59.3 x 59.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 10 lutego 2004
grafika komputerowa
29 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
grafika komputerowa
59.4 x 59.4 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 4 grudnia 2003
tusz pióro, papier
29.5 x 23.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 4 grudnia 2003
druk cyfrowy
59.5 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
druk cyfrowy
37.8 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
700 zł
druk cyfrowy
42 x 59.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
700 zł
druk cyfrowy
33.8 x 28.7 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
druk cyfrowy
24.5 x 38.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
druk cyfrowy
42 x 59.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł
długopis, papier
30 x 16.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
grafika komputerowa
59.3 x 42 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł
tusz pióro, papier
32.5 x 23 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
grafika komputerowa
42 x 59.4 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
grafika komputerowa
42 x 59.2 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
400 zł