Malarz: Józef Brandt
Cena do: 1850000 zł
82
3
4
5
Józef Brandt
20 grudnia 1992
POTYCZKA Z TATARAMI
olej, płótno
46.5 x 71 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
34 000 zł
Józef Brandt
Pozycja nr 3 z aukcji
28 kwietnia 1991
SIANOKOSY
akwarela, gwasz, ołówek, papier
26 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
3
4
5