Malarz: Władysław Aleksander Malecki
Cena do: 1850000 zł
25
Władysław Aleksander Malecki
19 marca 2000
WOJSKA POWSTAńCZE W POCHODZIE
olej, płótno
27.4 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
34 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
Władysław Aleksander Malecki
30 maja 1999
KRAJOBRAZ
olej, karton
13 x 21 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
18 500 zł
Władysław Aleksander Malecki
14 marca 1999
PEJZAż LETNI
olej, płótno
12.5 x 21.4 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Władysław Aleksander Malecki
20 grudnia 1992
PEJZAż Z KAPLICZKą
olej, płótno
44 x 59 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Władysław Aleksander Malecki
4 listopada 1990
NA LEśNEJ łąCE
olej, płótno
42 x 32 cm
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana: