Pozycja nr 6 z aukcji 12 grudnia 2021
Pozycja nr 18 z aukcji 17 października 2021
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
66 000 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 13 czerwca 2021
Cena wywoławcza:
78 000 zł
Cena uzyskana:
78 000 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 21 marca 2021
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 13 grudnia 2020
olej, płótno naklejone na tekturę
41 x 70.6 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 20 z aukcji 13 grudnia 2020
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 18 października 2020
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
110 000 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 21 czerwca 2020
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 9 kwietnia 2020
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 8 kwietnia 2020
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
9 500 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 22 marca 2020
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
70 000 zł
Pozycja nr 7 z aukcji 22 marca 2020
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
51 000 zł