Pozycja nr 50 z aukcji 6 lutego 2018
olej, płótno naklejone na tekturę
17.7 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
3 300 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 28 z aukcji 15 października 2017
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
50 000 zł
Pozycja nr 5 z aukcji 15 października 2017
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 70 z aukcji 13 czerwca 2017
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 300 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 11 czerwca 2017
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 11 czerwca 2017
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 26 marca 2017
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 26 marca 2017
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
Pozycja nr 52 z aukcji 26 marca 2017
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 26 marca 2017
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Pozycja nr 44 z aukcji 11 grudnia 2016
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 7 z aukcji 11 grudnia 2016
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł