olej, płótno naklejone na tekturę
17.7 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
3 300 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
50 000 zł
19.8 x 29 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, tektura
31 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 300 zł
olej, płótno
62.5 x 91 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
olej, płótno
19 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
olej, płótno
90 x 137.5 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
20.8 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
25.7 x 36 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
olej, płótno
69 x 88.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł