Pozycja nr 57 z aukcji 12 października 2014
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 56 z aukcji 15 czerwca 2014
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 15 czerwca 2014
olej, płótno naklejone na tekturę
21.5 x 32 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 83 z aukcji 23 marca 2014
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 37 z aukcji 23 marca 2014
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 94 z aukcji 8 grudnia 2013
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 46 z aukcji 13 października 2013
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
Pozycja nr 36 z aukcji 9 czerwca 2013
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
61 000 zł
Pozycja nr 62 z aukcji 9 czerwca 2013
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 17 marca 2013
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
60 000 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 17 marca 2013
45 x 74 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 9 grudnia 2012
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana: