olej, płótno
52 x 75 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
olej, płótno naklejone na tekturę
26.8 x 18.7 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
olej, płótno
73.5 x 103 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
31 000 zł
17.8 x 28.3 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
17.7 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
49.5 x 67 cm
18.5 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana: