Pozycja nr 10 z aukcji 14 października 2012
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 32 z aukcji 4 grudnia 2011
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 20 marca 2011
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 5 grudnia 2010
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 31 z aukcji 21 marca 2010
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 33 z aukcji 21 marca 2010
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 40 z aukcji 21 marca 2010
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
42 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 6 grudnia 2009
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 59 z aukcji 11 października 2009
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 85 z aukcji 31 maja 2009
olej, płótno naklejone na tekturę
17.7 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 18 z aukcji 1 kwietnia 2009
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 19 z aukcji 1 kwietnia 2009
18 x 23.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana: