Pozycja nr 31 z aukcji 22 marca 2009
olej, płótno naklejone na tekturę
38 x 59.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 63 z aukcji 7 grudnia 2008
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 70 z aukcji 7 grudnia 2008
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Pozycja nr 46 z aukcji 7 grudnia 2008
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Cena uzyskana:
91 000 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 1 czerwca 2008
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
37 000 zł
Pozycja nr 75 z aukcji 1 czerwca 2008
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł
Pozycja nr 59 z aukcji 16 marca 2008
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 78 z aukcji 16 marca 2008
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Pozycja nr 114 z aukcji 9 grudnia 2007
41 x 70.6 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 18 marca 2007
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 8 października 2006
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 12 z aukcji 25 czerwca 2006
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana: