Pozycja nr 40 z aukcji 21 marca 2010
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
42 000 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 21 marca 2010
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 12 z aukcji 5 grudnia 2010
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 30 z aukcji 20 marca 2011
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 4 grudnia 2011
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 14 października 2012
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 51 z aukcji 9 grudnia 2012
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 43 z aukcji 17 marca 2013
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
60 000 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 17 marca 2013
olej, płótno naklejone na tekturę
45 x 74 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Pozycja nr 62 z aukcji 9 czerwca 2013
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 36 z aukcji 9 czerwca 2013
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
61 000 zł
Pozycja nr 46 z aukcji 13 października 2013
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł