Pozycja nr 49 z aukcji 19 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 42 z aukcji 25 września 2005
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
130 000 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 6 listopada 2005
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 26 marca 2006
Cena wywoławcza:
23 000 zł
Cena uzyskana:
46 000 zł
Pozycja nr 59 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 60 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 25 czerwca 2006
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 45 z aukcji 8 października 2006
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 9 z aukcji 18 marca 2007
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 114 z aukcji 9 grudnia 2007
olej, płótno naklejone na tekturę
41 x 70.6 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 59 z aukcji 16 marca 2008
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 78 z aukcji 16 marca 2008
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł