technika własna, papier ręcznie czerpany, barwion
18 x 13 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 52 z aukcji 14 marca 2006
komplet trzech fotografii barwnych
20 x 30 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 14 marca 2006
serigrafia barwna, papier
50.2 x 40.1 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 14 marca 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 14 marca 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
Pozycja nr 48 z aukcji 14 marca 2006
drzeworyt, papier
13.8 x 18.1 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
400 zł
Pozycja nr 47 z aukcji 14 marca 2006
akwarela, tusz, pióro, papier
11 x 12.6 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 19 z aukcji 14 marca 2006
70 x 52 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 14 marca 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 17 z aukcji 14 marca 2006
serigrafia barwna, papier
10 x 9.9 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
400 zł
akwaforta, akwatinta barwna, papier
9.6 x 6.6 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
9.7 x 6 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł