technika własna, papier ręcznie czerpany, barwion
45 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
200 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 14 marca 2006
akwarela, gwasz, tusz pędzel, papier
28.4 x 19.8 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 14 marca 2006
pastel, papier czarny żeberkowy z filigranem
69 x 97.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
400 zł
Pozycja nr 7 z aukcji 14 marca 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
Pozycja nr 6 z aukcji 14 marca 2006
ołówek, kredki barwne, karton
14.6 x 20.8 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
Pozycja nr 4 z aukcji 14 marca 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
wycinanka papierowa naklejona na papier ciemnonie
28.9 x 22 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
400 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 14 lutego 2006
akwarela, gwasz, karton
17.5 x 12.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
akwaforta, akwatinta barwna, papier
11.7 x 7.2 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł
akwaforta barwna, papier
11.1 x 7.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 17 z aukcji 14 lutego 2006
grafika komputerowa
28.9 x 28 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
800 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 14 lutego 2006
tusz pióro, pędzel, lawowanie, papier krem.
35 x 50 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł