Pozycja nr 12 z aukcji 28 kwietnia 1991
61.8 x 48 cm
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
Pozycja nr z aukcji 28 kwietnia 1991
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
olej, płótno
116 x 81 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, tektura
50 x 62 cm
Cena wywoławcza:
16 500 zł
Cena uzyskana:
16 500 zł
olej, tektura
54 x 72.5 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
61 x 52 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
4 600 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
olej, płótno
69 x 53 cm
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
olej, płótno
73 x 60 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
Cena wywoławcza:
1 720 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
akwarela, gwasz, kość słoniowa
7.3 x 5.6 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł