Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
olej, tektura
71.6 x 91.4 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
olej, tektura
97.5 x 67.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
10 500 zł
olej, deska
68.5 x 99.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
olej, płótno
55 x 80 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 900 zł
akwarela, papier
99 x 64 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 400 zł
olej, deska
42.5 x 42.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
olej, tektura
50 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
akwarela, papier
20.2 x 13.9 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
akwarela, papier
20.9 x 14.2 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
34 x cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł