Pozycja nr 82 z aukcji 16 grudnia 1990
olej, płótno
69 x 98.5 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
olej, dykta
70 x 100 cm
Cena wywoławcza:
4 800 zł
Cena uzyskana:
9 400 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 16 grudnia 1990
33 x 33 cm
Cena wywoławcza:
80 zł
Cena uzyskana:
90 zł
Pozycja nr 92 z aukcji 16 grudnia 1990
ołówek, kredka, papier
24 x 38.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 38 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
Pozycja nr 90 z aukcji 16 grudnia 1990
ołówek, kredka, papier
21.5 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
550 zł
Cena uzyskana:
650 zł
Pozycja nr 73 z aukcji 16 grudnia 1990
akwarela, papier
27 x 38 cm
Cena wywoławcza:
2 600 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
olej, płótno
71.5 x 100 cm
Cena wywoławcza:
3 200 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
Pozycja nr z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Cena wywoławcza:
6 500 zł
Cena uzyskana:
8 100 zł
Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
akwarela, gwasz, kość słoniowa
9.5 x 7.5 cm
Cena wywoławcza:
650 zł
Cena uzyskana:
650 zł