Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
51 000 zł
olej, deska
20 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
73 000 zł
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
45 000 zł
olej, płótno
41.5 x 55 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, tektura
35 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
olej, płótno
38.2 x 52.7 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 600 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł