olej, płótno
14.5 x 23 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
akwarela, papier
25.5 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
51 x 70 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
Pozycja nr z aukcji 11 czerwca 1995
olej, płótno
117 x 90 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 200 zł
olej, płótno
76 x 120 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
44 000 zł
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
olej, płótno
54.5 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
50.5 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
123 500 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana: