Pozycja nr 67 z aukcji 23 maja 2004
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 66 z aukcji 23 maja 2004
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
70 000 zł
Pozycja nr 65 z aukcji 23 maja 2004
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 76 z aukcji 23 maja 2004
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 64 z aukcji 23 maja 2004
Cena wywoławcza:
58 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 63 z aukcji 23 maja 2004
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Pozycja nr 62 z aukcji 23 maja 2004
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 61 z aukcji 23 maja 2004
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 23 maja 2004
olej, płótno naklejone na tekturę
80.5 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
39 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 59 z aukcji 23 maja 2004
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 58 z aukcji 23 maja 2004
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 57 z aukcji 23 maja 2004
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana: