Pozycja nr 107 z aukcji 12 maja 1991
Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
2 900 zł
Pozycja nr 128 z aukcji 12 maja 1991
olej, deska
25 x 34.5 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Pozycja nr z aukcji 12 maja 1991
akwarela, ołówek, papier
31 x 23 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
200 zł
olej, płótno
40 x 53 cm
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
Pozycja nr 121 z aukcji 12 maja 1991
Cena wywoławcza:
2 900 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, płótno
61 x 52 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
73 x 60 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 28 kwietnia 1991
akwarela, gwasz, ołówek, papier
26 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr z aukcji 28 kwietnia 1991
olej, płótno
116 x 81 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
akwarela, gwasz, kość słoniowa
7.3 x 5.6 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
Cena wywoławcza:
4 600 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł