Pozycja nr 72 z aukcji 14 grudnia 2003
olej, płótno naklejone na płytę pilś.
42.2 x 18.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 68 z aukcji 14 grudnia 2003
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 78 z aukcji 14 grudnia 2003
Cena wywoławcza:
18 500 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Pozycja nr 77 z aukcji 14 grudnia 2003
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 76 z aukcji 14 grudnia 2003
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Pozycja nr 53 z aukcji 14 grudnia 2003
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 14 grudnia 2003
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 14 grudnia 2003
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 14 grudnia 2003
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 14 grudnia 2003
Cena wywoławcza:
145 000 zł
Cena uzyskana:
160 000 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 14 grudnia 2003
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 14 grudnia 2003
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł