olej, płótno
73 x 56 cm
Cena wywoławcza:
420 zł
Cena uzyskana:
akwarela, tusz, papier
28.8 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
120 zł
Cena uzyskana:
190 zł
olej, płótno
50 x 64 cm
Cena wywoławcza:
4 700 zł
Cena uzyskana:
6 200 zł
olej, tektura
35 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 23 września 1990
olej, płótno
49 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
1 750 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, płótno
70 x 101 cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana: