Pozycja nr 1 z aukcji 8 czerwca 2003
ołówek, gwasz, tektura
40.6 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
8 100 zł
Cena uzyskana:
22 184 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 8 czerwca 2003
olej, tektura
34.8 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
53 242 zł
Pozycja nr 47 z aukcji 8 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
30 100 zł
Cena uzyskana:
31 058 zł
Pozycja nr 46 z aukcji 8 czerwca 2003
20.2 x 28.9 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
19 966 zł
olej, płótno
120.5 x 150 cm
Cena wywoławcza:
7 200 zł
Cena uzyskana:
11 535 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 8 czerwca 2003
olej, płyta pilśniowa
65 x 54 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
5 767 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 8 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 55 z aukcji 8 czerwca 2003
tusz, papier
38 x 29.7 cm
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
11 979 zł
akryl, płótno
100 x 81.5 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
5 767 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 8 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
5 600 zł
Cena uzyskana:
7 542 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 8 czerwca 2003
olej, płótno
75 x 59.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
4 880 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 8 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
2 218 zł