Pozycja nr 49 z aukcji 16 czerwca 2002
Cena wywoławcza:
68 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 58 z aukcji 16 czerwca 2002
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
36 000 zł
Pozycja nr 55 z aukcji 16 czerwca 2002
olej, płyta pilśniowa
60.5 x 80 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 57 z aukcji 16 czerwca 2002
akryl, płótno
65 x 73 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 16 czerwca 2002
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
62 000 zł
olej, płótno
64.7 x 72.4 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
146 000 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 16 czerwca 2002
olej, płótno
39.6 x 88.5 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
23.5 x 31 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 3 z aukcji 16 czerwca 2002
drzeworyt, papier
17.3 x 22.1 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
31 000 zł