Pozycja nr z aukcji 17 czerwca 1993
olej, płótno
45.5 x 37 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
600 zł
olej, płótno
33.5 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
olej, płótno
69 x 58 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
pastel, płótno
90.5 x 88.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr z aukcji 4 kwietnia 1993
akwarela, papier
37.5 x 49 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
olej, deska
34 x 51 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
14 700 zł
olej, płótno
65 x 54 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
olej, płótno
51 x 61 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł