olej, płótno
70 x 101 cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
akwarela, tusz, papier
28.8 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
120 zł
Cena uzyskana:
190 zł
Pozycja nr z aukcji 23 września 1990
olej, dykta
43 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
250 zł
Cena uzyskana:
410 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 23 września 1990
olej, dykta
44 x 55 cm
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 23 września 1990
olej, płótno
42 x 53 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
tusz, akwarela, papier
25 x 30 cm
Cena wywoławcza:
315 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł