Pozycja nr z aukcji 4 czerwca 2000
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Cena wywoławcza:
32 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
akwarela, karton
35 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
66 000 zł
olej, deska
55.5 x 32.5 cm
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
olej, deska
15.3 x 23.6 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
74 000 zł
Cena wywoławcza:
23 000 zł
Cena uzyskana:
42 000 zł