Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł
olej, płótno
45.8 x 65.8 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
olej, deska
13 x 18 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
olej, płótno
42 x 58.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
9 500 zł
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
12 500 zł
olej, płótno
47.3 x 36 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
160 000 zł
olej, deska
44.5 x 71 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
17 500 zł
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł
akwarela, papier
26 x 48.3 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
66 000 zł
olej, płótno
63.5 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
220 000 zł
Cena uzyskana:
245 000 zł
olej, płótno
48 x 35.5 cm
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana:
75 000 zł