Pozycja nr z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
olej, tektura
45 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 750 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 12 z aukcji 24 maja 1992
olej, płótno
65.5 x 90 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 24 maja 1992
olej, tektura
36 x 52 cm
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 24 maja 1992
olej, płótno
40 x 56 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 19 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 7 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 24 maja 1992
tempera, kredka, tektura
81 x 61 cm
Cena wywoławcza:
4 200 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł