Pozycja nr 78 z aukcji 10 grudnia 2000
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 66 z aukcji 10 grudnia 2000
Cena wywoławcza:
85 000 zł
Cena uzyskana:
85 000 zł
akwarela, papier
68 x 101 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 37 z aukcji 10 grudnia 2000
olej, płótno
51 x 61 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 10 grudnia 2000
olej, płótno
52 x 64 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 10 grudnia 2000
olej, tektura
43.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 65 z aukcji 10 grudnia 2000
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 10 grudnia 2000
akwarela, gwasz, papier
24 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 10 grudnia 2000
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Pozycja nr 64 z aukcji 10 grudnia 2000
olej, tektura
32.8 x 23.8 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
Pozycja nr 72 z aukcji 10 grudnia 2000
olej, płótno
60 x 70 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 10 grudnia 2000
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł