45 x 61.8 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
akwarela, papier
66.5 x 98 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
akwarela, papier
78 x 56 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
40 x 60 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
64 x cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
olej, płótno
69.5 x 99.5 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
47 000 zł
olej, płótno
98 x 64 cm
Cena wywoławcza:
65 000 zł
Cena uzyskana:
96 000 zł
olej, płótno
63.5 x 99 cm
olej, płótno
85.5 x 130.5 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
33 000 zł
Pozycja nr z aukcji 24 października 1999
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
olej, tektura
49.5 x 68.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
olej, płótno
43 x 31 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł