Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
72 000 zł
Pozycja nr z aukcji 10 marca 1996
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
13 500 zł
akwarela, papier
19 x 26 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, deska
26 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
olej, deska
32.2 x 40 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
olej, deska
55.5 x 41 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
20.5 x 16.8 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
10 100 zł
olej, płótno
85.3 x 62 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
12 200 zł
69 x 49 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł