olej, płótno
57 x 73 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
36 000 zł
Pozycja nr z aukcji 5 grudnia 1999
olej, płótno
44.3 x 64.5 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
63.5 x 76 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, tektura
14 x 10.2 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, tektura
39.5 x 60 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
olej, płótno
57.3 x 93 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, karton
70.5 x 102 cm
Cena wywoławcza:
52 000 zł
Cena uzyskana:
52 000 zł
olej, płótno
36 x 21 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł
82 x cm
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
43 000 zł