olej, tektura
22 x 41 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
olej, płótno
77 x 118 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
olej, dykta
60.5 x 158 cm
Cena wywoławcza:
110 000 zł
Cena uzyskana:
135 000 zł
Cena wywoławcza:
170 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
31.5 x 26.6 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
olej, deska
11.1 x 39.7 cm
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana:
55 000 zł
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Cena uzyskana:
31 000 zł
olej, płótno
22.5 x 39 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
akwarela, karton
44 x 55.5 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł