Pozycja nr 43 z aukcji 10 grudnia 2000
olej, tektura
50 x 71 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 10 grudnia 2000
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 32 z aukcji 10 grudnia 2000
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 10 grudnia 2000
olej, płótno
61.2 x 49 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
140.3 x 90 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
41 000 zł
70 x 51 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 10 grudnia 2000
Cena wywoławcza:
75 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 15 z aukcji 10 grudnia 2000
olej, tektura
48.5 x 26.5 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 10 grudnia 2000
99 x 68.5 cm
Cena wywoławcza:
23 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
Pozycja nr 61 z aukcji 10 grudnia 2000
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Cena uzyskana:
pastel, płótno
33 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł