Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
24 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
litografia, papier
77 x 60 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
olej, tektura
48.5 x 67.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
olej, płótno
48.5 x 39 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
olej, płótno
48.5 x 39.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
olej, płótno
56.5 x 38.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
olej, płótno
44.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł