Pozycja nr 30 z aukcji 24 listopada 1991
olej, dykta
45 x 53 cm
Cena wywoławcza:
6 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 27 z aukcji 24 listopada 1991
olej, płótno
55 x 89 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
18 400 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 24 listopada 1991
olej, tektura
50 x 70 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 42 z aukcji 24 listopada 1991
olej, dykta
99 x 124 cm
Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
17.5 x 13.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
olej, płótno
66 x 120 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
Pozycja nr z aukcji 24 listopada 1991
48 x 62 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, tektura
36 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
olej, płótno
60 x 100 cm
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, tektura
71 x 95 cm
Cena wywoławcza:
5 400 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
olej, płótno
100 x 150 cm
Cena wywoławcza:
4 200 zł
Cena uzyskana: