Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Pozycja nr z aukcji 8 marca 1998
olej, deska
15.3 x 15.3 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
olej, płótno
41 x 26 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
60 x 75 cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
olej, płótno
26.3 x 39 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
30.3 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 800 zł
olej, płótno
43.3 x 34 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
31.2 x 24.8 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
20 500 zł
olej, tektura
67.5 x 96.7 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
olej, płótno
49.5 x 86 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
18 200 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł