Pozycja nr 36 z aukcji 24 marca 1991
akwarela, papier
19 x 26 cm
Cena wywoławcza:
250 zł
Cena uzyskana:
290 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 24 marca 1991
olej, płótno
43.5 x 28.6 cm
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 24 marca 1991
olej, płótno
41 x 50 cm
Cena wywoławcza:
320 zł
Cena uzyskana:
340 zł
Pozycja nr z aukcji 24 marca 1991
olej, płótno
101 x 76 cm
Cena wywoławcza:
2 900 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
65 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 16 grudnia 1990
olej, dykta
50 x 88 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
Pozycja nr z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
6 900 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
olej, płótno
49 x 69 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
Pozycja nr 64 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
7 400 zł
olej, płótno
69.5 x 106 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł
Pozycja nr 72 z aukcji 16 grudnia 1990
akwarela, pastel, kredka, papier
69 x 48 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 65 z aukcji 16 grudnia 1990
kredka, pastel, gwasz, papier
42.5 x 34 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł