Pozycja nr 2 z aukcji 25 września 2005
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 25 września 2005
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Cena uzyskana:
540 000 zł
Pozycja nr 81 z aukcji 25 września 2005
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 42 z aukcji 25 września 2005
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
130 000 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 25 września 2005
olej, płótno naklejone na płytę pilś.
74 x 64 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 15 z aukcji 25 września 2005
Cena wywoławcza:
47 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 55 z aukcji 25 września 2005
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
Pozycja nr 58 z aukcji 25 września 2005
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 23 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 23 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 23 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 48 z aukcji 23 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 47 z aukcji 23 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
Pozycja nr 46 z aukcji 23 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 45 z aukcji 23 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
Pozycja nr 44 z aukcji 23 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 43 z aukcji 23 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 23 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
800 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 23 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 23 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł