Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
olej, płótno
48.5 x 41.3 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 33 z aukcji 21 października 2001
olej, płótno
25.1 x 21.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
olej, płótno
40.5 x 32.3 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
22.3 x 17.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
26 x 34 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
olej, tektura
49.5 x 69.3 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
24 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Cena wywoławcza:
23 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
olej, płótno
60.3 x 80.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
olej, płótno
30 x 40 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
akwarela, gwasz, tektura
38.3 x 28 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
47 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
130 000 zł
olej, płótno
57.5 x 112.5 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
150 000 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 21 października 2001
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł