Pozycja nr z aukcji 10 marca 1996
olej, płótno
32.5 x 49 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
olej, sklejka
37 x 57.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
olej, płótno
30 x 22 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 700 zł
67 x 97 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 100 zł
olej, płótno
61 x 55 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 200 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr z aukcji 10 grudnia 1995
olej, sklejka
59.5 x 77.5 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
84.5 x 90.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
10 700 zł
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
42 000 zł
olej, płótno
66.5 x 118 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
70 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
71.5 x 107 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
70 000 zł
Cena wywoławcza:
23 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
olej, deska
9.4 x 16.2 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
31 000 zł
olej, płótno
60.5 x 48.7 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł
olej, płótno
63 x 76.5 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł