olej, płótno
31 x 58 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
olej, płótno
50.5 x 80.5 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
13 300 zł
olej, deska
35 x 45 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 900 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
Pozycja nr z aukcji 9 października 1994
olej, deska
35 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
83 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
olej, tektura
49 x 34 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
140 x 59 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
12 500 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, deska
28 x 58 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
olej, deska
21 x 17.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
olej, płótno
86.5 x 116.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana: