Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
9 100 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
olej, płótno
154.5 x 110 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
26 800 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 200 zł
olej, tektura
33 x 41 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
5 700 zł
olej, płótno
60 x 41 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 100 zł
olej, płótno
143 x 202 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
38 000 zł
olej, deska
22.5 x 28 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
16 500 zł
69.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
olej, tektura
49.5 x 59.5 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
olej, płótno
66.5 x 54 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
63.8 x 58 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
olej, tektura
32.6 x 40.6 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł