Pozycja nr 33 z aukcji 24 listopada 1991
olej, tektura
29.7 x 58 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 24 listopada 1991
olej, dykta
99 x 124 cm
Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
17.5 x 13.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
olej, płótno
39 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
akwarela, tektura
17.8 x 25 cm
Cena wywoławcza:
400 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr z aukcji 24 listopada 1991
olej, płótno
30 x 40 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
100 x 150 cm
Cena wywoławcza:
4 200 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
66 x 120 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
olej, płótno
24 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
5 200 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 24 listopada 1991
olej, dykta
45 x 53 cm
Cena wywoławcza:
6 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 24 listopada 1991
olej, tektura
50 x 70 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
48 x 62 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
akwarela, papier
23 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
1 100 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
Pozycja nr 53 z aukcji 24 listopada 1991
olej, płótno
65 x 50 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
34.5 x 54 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 850 zł
olej, tektura
36 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
950 zł
olej, dykta
36 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
olej, płótno
95 x 107 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł