olej, płótno
27.7 x 22.4 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
akwarela, papier
25.5 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr z aukcji 11 czerwca 1995
olej, płótno
101 x 150 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
62.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
olej, deska
32.7 x 41 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
89 x 71.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
50 x 40 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
54.5 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
58 x 57 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
45 x 60.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
32.5 x 41 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
43 x 59 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
48.5 x 76.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
41.5 x 31 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
olej, tektura
35 x 50 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr z aukcji 12 marca 1995
olej, płótno
62.5 x 74.5 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł