Pozycja nr z aukcji 1 marca 1992
olej, płótno
59.5 x 78.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 10 z aukcji 1 marca 1992
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, tektura
34 x 51 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
olej, płótno
61.5 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
700 zł
akwarela, kredka, gwasz, papier
46.5 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
10 600 zł
akwarela, papier
31.5 x 25 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
750 zł
olej, płótno
43 x 34 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 11 z aukcji 1 marca 1992
22 x 68 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
olej, płótno
30 x 40 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 48 z aukcji 22 grudnia 1991
olej, tektura
49 x 75 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
74 x 54 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 62 z aukcji 22 grudnia 1991
Cena wywoławcza:
3 800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 49 z aukcji 22 grudnia 1991
olej, tektura
30 x 40 cm
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
olej, płótno
76 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 43 z aukcji 22 grudnia 1991
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
17 x 22.5 cm
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Pozycja nr z aukcji 22 grudnia 1991
olej, płótno
64 x 71.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
olej, tektura
32.5 x 47 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
akwarela, papier
39 x 16.5 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 52 z aukcji 22 grudnia 1991
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana: