olej, płótno
51 x 41.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł
olej, płótno
42 x 36 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
11 100 zł
65.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
Pozycja nr z aukcji 21 grudnia 1993
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
8 200 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
olej, płótno
96 x 114.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
34 x 49 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
olej, tektura
13 x 22.2 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
22 700 zł
olej, deska
12.5 x 21 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 300 zł
olej, płótno
40.5 x 31 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
olej, płótno
66.5 x 54 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, płótno
15 x 24 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 400 zł
olej, płótno
47 x 58.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
olej, płótno
65.5 x 81.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
37.5 x 97 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
olej, tektura
39.5 x 49 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
akwarela, papier
70 x 99.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, płótno
94 x 67 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 300 zł