Pozycja nr z aukcji 11 grudnia 1994
olej, płótno
52 x 75 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 100 zł
olej, płótno
57.2 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
50 500 zł
olej, płótno
114.5 x 44 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, tektura
58.5 x 46 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 53 z aukcji 11 grudnia 1994
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
90.5 x 70.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł
olej, płótno
84.5 x 68 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 100 zł
olej, deska
41 x 31.8 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
67.5 x 127 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
85 000 zł
olej, tektura
36 x 56.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
19.3 x 24.6 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
6 300 zł
olej, płótno
25.8 x 32.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
14 500 zł
olej, płótno
45.5 x 35.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
59 x 44 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
57.5 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
35 100 zł
olej, tektura
16.3 x 22.3 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł