Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 100 zł
olej, płótno
143 x 202 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
38 000 zł
olej, deska
22.5 x 28 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
16 500 zł
olej, płótno
91 x 119.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
olej, płótno
81 x 64.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 500 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł
69.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
olej, tektura
49.5 x 59.5 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
olej, płótno
66.5 x 54 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
63.8 x 58 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
olej, płótno
64.5 x 113 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
olej, deska
61.5 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
7 100 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 16 z aukcji 24 maja 1992
olej, tektura
36 x 52 cm
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 19 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr z aukcji 24 maja 1992
olej, płótno
72 x 42 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana: