Pozycja nr z aukcji 7 czerwca 1998
olej, płótno
50 x 51.2 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
75 x 55.1 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
olej, płótno
68 x 99.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
olej, płótno
29 x 64 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 600 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
pastel, gwasz, papier
33 x 39 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 800 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 7 czerwca 1998
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
48 x 22 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 7 czerwca 1998
akwarela, karton
21 x 47 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 7 czerwca 1998
akwarela, gwasz, tektura
48.8 x 64.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 45 z aukcji 7 czerwca 1998
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 44 z aukcji 7 czerwca 1998
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 7 czerwca 1998
olej, płótno
83 x 72 cm
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 10 z aukcji 7 czerwca 1998
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
olej, płótno
80.5 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
230 000 zł
Cena uzyskana:
290 000 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 7 czerwca 1998
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
60.8 x 90 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
11 800 zł
olej, tempera, płótno
89 x 116 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
500 000 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 7 czerwca 1998
akwarela, papier
55.5 x 46 cm
Cena wywoławcza:
200 000 zł
Cena uzyskana:
445 000 zł
olej, płótno
67 x 86.5 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł