tusz pióro, karton kremowy
35.4 x 25 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
67 000 zł
tusz pióro, karton kremowy
33.8 x 23.6 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
55 000 zł
olej, płyta pilśniowa
87 x 73 cm
Cena wywoławcza:
200 000 zł
Cena uzyskana:
350 000 zł
olej, płyta pilśniowa
87 x 87 cm
Cena wywoławcza:
500 000 zł
Cena uzyskana:
500 000 zł
olej, płyta pilśniowa
73 x 73 cm
Cena wywoławcza:
180 000 zł
Cena uzyskana:
290 000 zł
drewno, kora, gwasz złoty, gwoździe, płyta
56 x 24 cm
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
38 000 zł
olej, płyta pilśniowa
100 x 160 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
120 000 zł
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
90 000 zł
akryl, karton
68.5 x 98.5 cm
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana:
71 000 zł
pastel, papier żeberkowy
63 x 47 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
31 000 zł
olej, płótno
80 x 100 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
56 000 zł