Pozycja nr 152 z aukcji 22 października 2023
olej, płótno, technika własna
87 x 67.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
Pozycja nr 154 z aukcji 22 października 2023
akryl, płótno
81 x 94 cm
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
190 000 zł
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
31 000 zł
akryl, olej, płótno
43 x 53 cm
Cena wywoławcza:
75 000 zł
Cena uzyskana:
104 000 zł
olej, płótno
89 x 116 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
brąz patynowany, polerowany
53 x cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
olej, płótno
79.5 x 59 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 115 z aukcji 22 października 2023
olej, płótno
147 x 110 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
70 000 zł
Pozycja nr 117 z aukcji 22 października 2023
olej, płótno
74 x 60.5 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
38 000 zł
olej, płyta pilśniowa
51.5 x 91 cm
Cena wywoławcza:
140 000 zł
Cena uzyskana:
140 000 zł
Pozycja nr 128 z aukcji 22 października 2023
akryl, aksamit
147.5 x 113.5 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
72 000 zł
Pozycja nr 111 z aukcji 22 października 2023
gwasz, akwarela, papier
29.5 x 20.5 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana: