olej, płótno
180 x 100 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
olej, tempera, płótno
120.5 x 80 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
pastel, papier kremowy
50.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Pozycja nr 145 z aukcji 22 października 2023
olej, płyta pilśniowa
53 x 70.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
olej, prósz, szablon, płótno
81.5 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 148 z aukcji 22 października 2023
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Cena wywoławcza:
21 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
Cena wywoławcza:
21 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
Pozycja nr 151 z aukcji 22 października 2023
olej, płótno
49.5 x 60 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
Pozycja nr 152 z aukcji 22 października 2023
olej, płótno, technika własna
87 x 67.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
Pozycja nr 154 z aukcji 22 października 2023
akryl, płótno
81 x 94 cm
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
190 000 zł
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
31 000 zł