brąz patynowany, polerowany
53 x cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Pozycja nr 129 z aukcji 22 października 2023
olej, płótno
147 x 114 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł
olej, płótno
46 x 38 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 111 z aukcji 22 października 2023
gwasz, akwarela, papier
29.5 x 20.5 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
79.5 x 59 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 128 z aukcji 22 października 2023
akryl, aksamit
147.5 x 113.5 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
72 000 zł
Pozycja nr 112 z aukcji 22 października 2023
olej, płótno
45.7 x 37.8 cm
Cena wywoławcza:
170 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 127 z aukcji 22 października 2023
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
olej, płótno
89 x 116 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny
49 x 32.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana: