Pozycja nr 30 z aukcji 21 września 2023
olej, płyta
50 x 41 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
40 x 30 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 33 z aukcji 21 września 2023
olej, płótno
80 x 60 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 34 z aukcji 21 września 2023
olej, akryl, płótno
80 x 70 cm
olej, płótno
40.3 x 30 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
brąz, marmur
51 x 24 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 21 września 2023
50 x 58 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
olej, płótno
40 x 30 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
olej, płótno
63.5 x 47 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
61 x 72.7 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł