olej, płótno
80 x 100 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 21 września 2023
olej, płótno
46.5 x 61.2 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 21 września 2023
olej, płótno
38.5 x 55 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 21 września 2023
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 21 września 2023
olej, akryl, płótno
90 x 80 cm
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Cena uzyskana:
95 000 zł
tusz, papier
62.7 x 49 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
metal spawany
58.5 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 28 z aukcji 21 września 2023
olej, płótno
54 x 73.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 21 września 2023
olej, płótno
116 x 89 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
9 500 zł
gwasz, tektura
100 x 70 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
79.5 x 59 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 112 z aukcji 22 października 2023
olej, płótno
45.7 x 37.8 cm
Cena wywoławcza:
170 000 zł
Cena uzyskana: