Pozycja nr 11 z aukcji 21 września 2023
brąz, kamień
30 x 20.3 cm
Pozycja nr 10 z aukcji 21 września 2023
olej, płyta
68.5 x 64.5 cm
Pozycja nr 8 z aukcji 21 września 2023
olej, płótno
90 x 90 cm
Pozycja nr 16 z aukcji 21 września 2023
olej, płótno
130 x 97.4 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 17 z aukcji 21 września 2023
olej, płótno
130 x 97.5 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 18 z aukcji 21 września 2023
olej, płótno
50 x 60 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 20 z aukcji 21 września 2023
olej, płótno
100 x 70 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
92.5 x 65 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 25 z aukcji 21 września 2023
akryl, płótno
100 x 120 cm
Pozycja nr 27 z aukcji 21 września 2023
olej, płótno
90 x 60 cm