Pozycja nr 20 z aukcji 20 stycznia 2026
ołówek, kredka, papier
20.2 x 28.4 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 21 z aukcji 20 stycznia 2026
olej, płótno
30 x 40 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
grafika komputerowa, papier
38.5 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 20 stycznia 2026
ołówek, papier czerpany
36 x 47 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Pozycja nr 4 z aukcji 20 stycznia 2026
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Pozycja nr 5 z aukcji 20 stycznia 2026
relief, technika własna, akryl, płyta na desce
50 x 50 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 20 stycznia 2026
fotografia barwna, papier
94 x 75 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 20 stycznia 2026
fotografia barwna naklejona na piankę
75.5 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 20 stycznia 2026
drewno polichromowane
80 x 52 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 20 stycznia 2026
olej, płótno
120 x 80 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 20 stycznia 2026
akwarela, papier
45 x 64.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 20 stycznia 2026
olej, płótno
73 x 54 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł