Pozycja nr 17 z aukcji 20 stycznia 2026
gwasz, papier
29 x 20 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
Pozycja nr 19 z aukcji 20 stycznia 2026
olej, płótno
80 x 60 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 20 stycznia 2026
grafika komputerowa, papier
58 x 74.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 4 z aukcji 20 stycznia 2026
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 8 z aukcji 20 stycznia 2026
fotografia barwna, papier
94 x 75 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 9 z aukcji 20 stycznia 2026
fotografia barwna naklejona na piankę
75.5 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
18.2 x 28 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 16 z aukcji 20 stycznia 2026
akwarela, papier
45 x 64.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 26 z aukcji 20 stycznia 2026
olej, płyta
100 x 100 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 27 z aukcji 20 stycznia 2026
ekolina, papier
32.7 x 43.7 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 6 z aukcji 20 stycznia 2026
olej, płótno
40 x 50 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 20 stycznia 2026
olej, płótno
73 x 54 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł