Pozycja nr 16 z aukcji 28 maja 2024
olej, tektura
40.2 x 60.4 cm
NEW
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Estymacje:
4 000 zł - 6 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 17 z aukcji 28 maja 2024
olej, płótno naklejone na tekturę
42 x 57.6 cm
NEW
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 15 000 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 28 maja 2024
brąz odlewany, cyzelowany, patynowany
50 x 38 cm
NEW
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Estymacje:
14 000 zł - 16 000 zł
akwarela, gwasz, ołówek, papier nakl. na tekturę
34.5 x 49 cm
NEW
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Estymacje:
5 000 zł - 8 000 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 28 maja 2024
olej, płótno
72 x 101 cm
NEW
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Estymacje:
15 000 zł - 20 000 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 28 maja 2024
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 12 000 zł
Pozycja nr 4 z aukcji 28 maja 2024
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 15 000 zł
Pozycja nr 5 z aukcji 28 maja 2024
olej, płótno
68 x 106 cm
NEW
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Estymacje:
18 000 zł - 22 000 zł
olej, deska
62.8 x 48.3 cm
NEW
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 15 000 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 28 maja 2024
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 15 000 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 28 maja 2024
akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
19 x 24.2 cm
NEW
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
3 000 zł - 5 000 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 28 maja 2024
olej, tektura
11 x 16 cm
NEW
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
2 000 zł - 4 000 zł