Pozycja nr 24 z aukcji 2 kwietnia 2024
akwarela, gwasz, papier kremowy
26 x 37 cm
NEW
Cena wywoławcza:
4 800 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 27 z aukcji 2 kwietnia 2024
brąz patynowany, kamień
25.5 x cm
NEW
Cena wywoławcza:
1 200 zł
grafika komputerowa, papier
11 x 7.8 cm
NEW
Cena wywoławcza:
500 zł
ceramika szkliwiona, akryl
38.5 x cm
NEW
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 2 kwietnia 2024
akwaforta, akwatinta sepiowa, sucha igła, papier
38.7 x 29.8 cm
NEW
Cena wywoławcza:
600 zł
83.5 x 67.5 cm
NEW
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 2 kwietnia 2024
tusz pióro, pędzel, lawowanie, papier
12.7 x 28.7 cm
NEW
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 2 kwietnia 2024
tempera, papier
33 x 23.5 cm
NEW
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 2 kwietnia 2024
olej, płótno
80 x 80 cm
NEW
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 600 zł
akwaforta, akwatinta, papier
10.1 x 5.2 cm
NEW
Cena wywoławcza:
500 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 2 kwietnia 2024
tusz pędzel, akwarela, papier
37.5 x 26 cm
NEW
Cena wywoławcza:
1 200 zł